Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
«Ой, там, на горі…» (10.12.2015 - 19.02.2016)

  

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна представляє виставку «Ой, там, на горі…»,яка презентує твори миколаївських митців Олени, Олександри та Олексія Маркитан.

Ключовими образами виставки є неперевершені ляльки Олени Маркитан. Доповнюють різнопланову експозицію живописні твори Олексія Маркитана, та графічні твори Олександри Маркитан.

  Олена Маркитан народилася у 1961 році. 1982 року закінчила художньо-графічний факультетОдеськогопедагогічного інституту ім. Ушинського. З1996року працює у дитячій художній школі м. Миколаєва.

Виконуючи ляльок зі своїми учнями, захопилася цією роботою і тепер таке мистецтво стало невідємною частиною життя майстрині. Ляльки Олени Миколаївни – не просто іграшки. Вони скоріш виконують естетичну, гедоністичну функції, аніж ігрову. Це справжні твори мистецтва, які поєднують риси скульптури, живопису та декоративно-ужиткового мистецтва.

Олексій Маркитан народився у 1959 році у Миколаєва. Член спілки художників України з 1989 року.

1982 року закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічногоінститутуім. Ушинського. Роботи художника знаходяться в Національных художніх музеях м. Києва, Одеси, Миколаєва, Львова, а також у приватних колекціях країн світу.

Олександра Маркитан народилася 1991 року. В 2013 році закінчила київський видавничо-поліграфічний інститут.

У 2015 році – Українську Академію друкарства, здобула фах спеціаліста з образотворчого мистецтва. Працює як з графікою, так і з живописом. Освоює скрапбукінг та фотографію.

Бажаємо приємного перегляду!

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив