Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
«Кінбурн – любов моя!» (25.11 - 16.01)

 

25 листопада 2016 року о 16-00 Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна відкриває виставку живопису «Кінбурн – любов моя!», яка є наслідком проведеного під такою ж назвою у червні 2016 року пленеру, що пройшов на Кінбурнському  півострові.

 

          Кінбурн, а точніше Кінбурнська коса – це вузька смуга суші між Чорним морем та Дніпро-Бузьким лиманом. Місце відоме з античних часів, про нього давній грецький історик Геродот писав, що саме тут у V столітті до нашої ери  існувала  країна Гілея. Частково коса збереглась у споконвічному вигляді. Це незвичайне місце, відоме своїми заповідними зонами, чудовою природою, лісами, чистим морем, озерами. Тут вражають своєю красою сотні видів різноманітних трав і квітів. Коса з давніх часів – земля «пташиного» царства, місце, де можна дивитись на зірки, слухати шум моря, дохнути запах соснового лісу, гуляти по різнотрав’ю квітів і відчувати єдність з природою.

          Про Кінбурн знімають телевізійні сюжети, йому присвячують поети вірші, а художники відображають цей край  на  полотнах. 

……………………………………………

О, Кинбурн, твой загадочен пейзаж!..

Пленюсь, коса, твоей красой неброской,

Подмечу все и сделаю наброски,

Найду слова, чтоб о тебе сказать!

……………………………………………

                               (сл. Тетяни Березняк)

          Народний депутат України Андрій Вадатурський виявив ініціативу і став меценатом  пленеру під назвою «Кінбурн – любов моя», в якому прийняли участь тринадцять художників з м. Миколаєва і м. Херсона.  Серед них і вже добре відомі митці: Дмитро Артим, Андрій і Анна Іваницькі, Дмитро Молдованов, Микола Розін, Володимир Гончаренко, Валентин Меркулов і ті, що тільки почали свій шлях у образотворчому мистецтві: Олена Тернова, Ірина Чайка, Інна Савенко, Світлана Стасюк, Ольга Турченко та Світлана Струк.

            Куратором цього культурного проекту став видавець журналу «Горожанин» Юрій Юрін.

           Представлені роботи різні за технікою і манерою. Кожен з художників намагається в творах передати своє бачення, свої емоції враження,  та об’єднує митців бажання розкрити неповторну  красу і велич краю, чарівність його природи.

          До експозиції надійшло близько 100 робіт.    

          Процедуру відкриття веде директор Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна Сергій Миколайович Росляков.

          Серед запрошених ­– представники Облдержадміністрації, Обласної  ради, Міськвиконкому, Управління культури національностей і релігій Облдержадміністрації, Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, члени Миколаївської обласної організації НСХУ, шанувальники музею, ЗМІ.

                                                                                                                                             

Виставка працюватиме з 26 листопада 2016 року за адресою:

м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47.

Тел. для довідок: 37-23-53, 37-08-45.

Бажаємо приємного перегляду!

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив