Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Таємне мистецтво тропічної Африки_(16.04 - 27.06.2016)

 

Доторкнись до таємниць у художньому музеї! Для шанувальників незвичайного та екзотичного художній музей підготував справжній подарунок. Вперше у Миколаєві буде відкрито виставку «Таємне мистецтво тропічної Африки». В експозиції будуть представлені предмети з приватних колекцій: маски, бронзові шлеми, статуетки культового призначення та багато іншого.   

               За словами учених всі ми зародились в Африці. Виходячи з цього факту, необхідно зробити висновок, що практично всі культури так чи інакше беруть своє коріння в Африці. Але найзнаменитішим атрибутом африканської культури, безумовно, є маска. Африканські маски є такими різноманітними, що іноді навіть важко повірити, що одна и та ж культура може показати таке розмаїття узорів і стилів. Маски нагадують нам обличчя первісних мисливців, шукаючих по безкраїх просторах саванн різну дичину. Ці маски дивляться прямо всередину нас, допомагаючи згадати дещо зовсім забуте.

В Африці маска – не просто різьблений витвір. Вона являє собою «окультний предмет». У тому розумінні, що відкриває доступ до невидимого світу, населеного божествами, духами й привидами, які в африканській космогонії разом з людством населяють Всесвіт.

 

Виставка «Таємне мистецтво тропічної Африки» працюватиме з 16 квітня.

 

    Завітайте до Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна та доторкніться до таємниць африканської культури. 

         

 

 

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив