Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Весняний серця ритм_(11.03 - 11.04.2016)

 

11 березня у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна  відкриється виставка  живопису відомого художника Єгора Толкунова (м. Херсон).

Відкриття виставки відбудеться 11 березня в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна (вул. В. Морська, 47) о 17-00. Виставка триватиме до 10 квітня.

 

 Єгор Толкунов народився у 1943 р. в с. Петрівка Генічеського району Херсонської області. Освіту здобув у Художньому училищі ім. Рєпіна в Кишиневі. Член Національної Спілки Художників України. Цього живописця добре знають та люблять у Херсоні, де в Художньому музеї ім..Шовкуненка постійно діє експозиція «Творчість Єгора Толкунова».

У живописі Єгора Толкунова немає нічого показного. Він не епатує глядача, не створює конфліктів, але кожна його робота дихає щирістю та душевною теплотою. Його твори не можна переплутати ні з якими іншими. Єгор Толкунов має власний почерк. Пастозний, багато розроблений живопис з кожним роком стає все більш вільним, але залишається ліричним та поетичним, про щоб пензлем не писав автор.

За роки плідної праці Єгор Толкунов став визнаним класиком українського живопису, якого люблять та шанують в Україні та за її межами. Завжди неповторний та молодий, він перебуває у постійному пошуку нових художніх вражень. А це найголовніше – плекати у серці весну та дарувати її вдячним глядачам.

 

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив