Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА

Укр.


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
"Вічний Єгипет"_(26.02-10.04)

 «Дійсно, величезна духовна безодня відділяє нас від давніх єгиптян, проте,  якщо  ми хочемо зрозуміти призначення та суть Єгипту, нам потрібно  спробувати  перекинути через цю безодню міст»
 З. Гонейм
 

   Культурна Асоціація «Новий Акрополь» та Миколаївський обласний художній  музей ім. В. В. Верещагіна 26 лютого 2016 р. о 16 год. презентують   виставковий проект  «Вічний Єгипет»

 Єгиптяни залишили нам, нащадкам, не лише величні храми, загадкові  піраміди,    багатий мистецький спадок, а й наукові знання та літературні   пам’ятки.

Знаменитий законодавець Афін Солон, філософи Піфагор і Платон свого часу навчалися в Єгипті, Олександр Македонський на узбережжі Середземного моря заклав місто Олександрію, що стало культурним і просвітницьким центром Єгипту епохи Птоломеїв. І як би не розвіював час сліди минулого, але мудрість Стародавнього Єгипту залишиться понад часом, навіть тоді, коли зітруться останні написи зі стін гробниць і храмів..

 

За останні кілька років виставка побувала у провідних містх України – Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Донецьку, Харкові. Її відвідало більше 20 тисяч людей. Незважаючи на те, що сьогодні Єгипет можуть відвідати все більше українців, ця країна та її історія зберігає численні таємниці. Виставка «Вічний Єгипет» покликана відкрити деякі з них.

До уваги відвідувачів представлені:

  • копії скульптур  та стел Стародавнього Єгипту (більше 130 експонатів);
  • фотографій пам’ятників культури Єгипту (близько 40);
  • уривки з давньоєгипетських текстів;
  • інформацією про давньоєгипетську історію, культуру, мистецтво.

 

А також у рамках проекту:

I. Перегляд  фільмів під час екскурсій у музеї (Асоціація «Новий Акрополь» та телерадіокомпанія «Альтаїр-ТБ»), які у поетичній формі розповідають про велику культуру, яка колись існувала в Єгипті.

«Земля Омріяна»; 

«Земля Відроджена»;

«Земля Вічна»;

II. Лекції культури, історії, міфології давньоєгипетської цивілізації у приміщенні Культурного центру «Новий Акрополь» у Миколаєві (вул. Московська, 47)

«Мудрість Древнього Єгипту» - 5 березня (СБ) о 17:30;

«Піраміди та храми як відображення Космосу» - 12 березня (Сб) о 17:30;

«Єгипетська книга мертвих» - 19 березня (Сб) о 17:30.

III. Майстер-класи з розпису копій барельєфів Сторадовнього Єгипту у приміщенні Культурного центру «Новий Акрополь» у Миколаєві (вул. Московська, 47)

5 та 12 березня (Сб) о 15:00

 

 

Виставка працює з 26 лютого по 10 травня 2016 р.

 

Місце проведення ВИСТАВКИ:

Миколаївський обласний художній музей ім.. В. В. Верещагіна,

вул. Велика Морська, 47 (тел. (0512) 37-23-53, 37-08-45)
Часи роботи: щодня (окрім понеділка) з 10:00 до 18:00

 

Місце проведення ЛЕКЦІЙ та МАЙСТЕР-КЛАСІВ:

Культурна асоціація «Новий Акрополь», 

вул. Московська, 47 (тел. (0512) 47-42-72, (066) 685-39-22)

сайт: newacropolis.org.ua     ВК: /na_nikolaev, FB: /nika.akropol

 

ПРО НОВИЙ АКРОПОЛЬ

АСОЦІАЦІЯ «НОВИЙ АКРОПОЛЬ» є міжнародною громадською некомерційною організацією, яка діє в Україні з 1991 року. Ми проводимо лекції з культурології, філософії, історії, психології, мистецтвознавства, організовуємо зустрічі з видатними діячами науки та мистецтва, а також виставки, присвячені різним культурам. Діяльність «Нового Акрополя» спрямована на розширення кругозору людини та підвищення культурного рівня суспільства.

 

«Новий Акрополь» діє як культурний центр, філософська школа та волонтерська організація.

Філії представлені в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі, Івано-Франківську.

ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ

ФІЛОСОФІЯ, КУЛЬТУРА, ВОЛОНТЕРСТВО

Як культурний центр ми проводимо культурні проекти, виставки, літературні вечори, майстер-класи, квести і т.ін. Серед наших виставок, які приймали у себе музеї і виставкові зали багатьох міст України, є: «Символопростір», «Таємничий Єгипет», «Давні цивілізації Америки», «Японія. Традиція краси», «Всесвіт в центрі міста», «Тибет», «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу» та інші.

 

Як філософська школа ми маємо міжнародну програму навчання з філософії, читаємо лекції, проводимо семінари та щорічні наукові конференції. В різний час у нас читали свої авторські курси чи лекції такі видатні українські філософи, як С.Б.Кримський, В.А.Малахов, В.С.Горський, Т.І.Орлова, М.О.Зайцев, М.М.Кисельов та інші.

 

Як волонтерська організація ми займаємося соціальною та екологічною діяльністю і маємо великі волонтерські проекти спільно з Підгорецьким замком та Кременецьким ботанічним садом. Волонтери «Нового Акрополя» допомагають у відродженні та благоустрої замка та ботанічного саду вже понад 10 років.

 

Сьогодні Асоціація «Новий Акрополь» здійснює свою діяльність більш ніж у 50 країнах, об’єднуючи більше 15000 членів і тисячі волонтерів, які говорять більш ніж 15 мовами і представляють велике розмаїття конфесій і національностей. Тому «Новий Акрополь» не є ані політичною, ані релігійною організацією.

 

Нашими партнерами в Україні є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова, Національний університет «Острозька Академія», Київський планетарій товариства «Знання» України, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківська державна академія культури, Харківський політехнічний університет, Львівська комерційна академія, Національний університет «Львівська політехніка», Національний гірничий університет, Дніпропетровський хіміко-технологічний університет, Дніпропетровський державний аграрний університет, Львівська національна академія мистецтв та інші.Телефон у Миколаєві: 066-685-39-22, (0512) 47-42-72

Адреса: м. Миколаїв, вул. Московська, 47.

Електронна пошта: mephodenko_v@ukr.net

Сайт: www.newacropolis.org.ua

                            

 
 
 
Сайт создан в студии Мотив