Николаевский областной художественный музей  имени В. В. ВЕРЕЩАГИНА


 

 Адреса: м.Миколаїв,
    вул. Велика Морська, 47
 
 Телефон:     
     +38 (0512) 37 23 67
   
 E-mail: museum0@ukr.net
 
 
Оголений букет_12-27 травня
10.05.2018 09:43

       З 12 травня 2018 року музей презентує персональну виставку фотографій фотографа Слави Поседай «Оголений букет».

         Слави Поседай – український фотограф, автор численних фотовиставок. Особливу увагу в своїй творчості приділяє фотографії у стилі ню. Як каже сама Слава, «це її мистецтво, її натхнення і пристрасть». Фотографією займається більше 5 років. За цей час була з робочими поїздками у Франції, Німеччині, Польщі, Чехії, Росії.

       Слава закінчила магістратуру зв'язку, вона інженер, але не працює за фахом. Професійно фотографії не вчилася, але інтуїтивно вона вловлює все для постановки кадру, креслить схеми майбутніх фотографій.

        Слава називає себе соціальним фотографом, знімає різних людей, не тільки фотомоделей. Серед її проектів фотопроект про безпритульних, для привернення уваги до проблем людей без постійного місця проживання під час сніжної зими.

   В Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна пройде третя персональна виставка фотографа. Перша виставка експонувалась у Миколаївській спілці художників, друга – у Бібліотеці Юнацтва та творчості учнів, місто Миколаїв.

         На експозиції «Оголений букет» представлено 36 фотографій, розмір 60 на 90 см. Виставка присвячена квітам у житті людини, у житті автора виставки, прекрасним оточуючим людям. Квіти, як важливий елемент, в усьому прояві життя, квіти при народженні та смерті, квіти при одруженні та при розлуці, квіти як символ прекрасного, щоб не сталося. Сплетіння людей, сплетіння тіл як квіти сплітаються в букет – головний посил автора виставки.

         Кожен рік фотограф видає еротичний настінний календар, що продається через інтернет.

Власний сайт фотографа – www.slavaposeday.com

Бизнес страница в фейсбуке https://www.facebook.com/slavaposeday.official/

Личная станица в фейсбуке – https://www.facebook.com/slava.poseday

Википедия – goo.gl/FEVA3t

 

Виставка працюватиме з 12 по 27 травня 2018 року

за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47

Телефон для довідок: 37-23-53

Бажаємо приємного перегляду!